Jedinečné produkty

Žáruvzdorná skla

Vyrábíme žáruvzdorná skla do krbových vložek dle zadaných rozměrů jako náhrady originálních.

Kování

Prodáváme, distribuujeme a montujeme chromovaná a nerezová kování, dveřní závěsy.


Zábradlí


Systém celoskleněného zábradlí

Skleněná zábradlí ukotvená k podstavci, to znamená zapuštěná do země nebo upevněná přímo k podlahovým deskám nebo schodům bez sloupků a bez nosných podpěr. Kompletní systém, který je "připraven k použití", zahrnující skleněné komponenty tepelně tvrzené, vrstvené bezpečnostní a upevňovací příslušenství, bez potřeby provedení validačních zkoušek.

Celoprosklené příčky


Skleněná příčka

je soustava pevných, otvíracích, případně posuvných elementů, ukotvených na jedné straně ve stěně a spolu spojená vhodným typem kování. Může splňovat hned několi požadavků najednou, může vytvořit soukromí pro osobní jednání a současně si zajistíte přehled o tom co se kolem Vás děje.

Skleněné dveře


Celoskleněné dveře

Tvrzená skla celoskleněných dveří v různých škálách a rozměrech mají vysokou odolnost vůči nárazům a jiným druhům poškození. Zárubně k těmto skleněným dveřím jsou standartní a opatřené těsněním, které maximálně utlumí dovření křídla.

Interiérové doplňky


Prosklený nábytek


Stoly, skříně, police

Na základě výkresové dokumentace jsme schopni vyrobit kompletní skleněný nábytek. Ke spojování jednotlivých dílů používáme standardní upevňovací prvky z různých materiálů nebo lepíme sklo pomocí UV.

Lepení UV lampou


Lepení nábytku apod.

Lepení nábytku a jiných prvků ze skla, nerezi a hliníku za pomoci lepidel citlivých na UV přináší lepší vzhled výrobku a rozhodně i zcela nová konstrukční řešení.

Sprchy a sprchové kouty


Celoprosklené sprchové kouty

Sprchové kouty jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o různých šířkách a ošetřeny povrchovou úpravou (lakem) proti vodnímu kameni. Díky kalení dosahuje bezpečnostní sklo vynikajících vlastností. V základu jsou nabízeny dva druhy skel - čiré a matované sklo.

Střechy

Střešní konstrukce

U střešních konstrukcí jsou na zasklení kladeny mimořádně vysoké nároky, jelikož zde sklo přebírá funkci dříve hojně používaných ale neprůhledných materiálů. K řešení, musí přistoupit již během plánovací fáze společně zákazník, architekt i montážní firma.

Schodiště

Schody, schodiště a doplňky

Doplňky schodiště, tj. sloupky zábradlí, madlo, ev. průvlaky jednotlivými sloupky a jiné doplňky, jsou vyráběny z přírodní nebo nerezové ocele, nebo hliníku. Povrchová úprava těchto prvků je fixace přírodního povrchu nástřikem tranparentním repelentním lakem, u nerezové oceli a hliníku je to úprava "brus".