PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

Stojíme si za svou prací.

Jako menší soukromá firma s více než třínáctiletou praxí v oboru sklenářských prací máme nejen teoretické ale i praktické zkušenosti, které jsme schopní Vám nabídnout.

 

Jen na základě dlouholeté praxe v oboru a nespočtu kladných referencí si můžete být jisti, že dostanete právě to, co hledáte.

PÁR SLOV O NÁS

Začali jsme jako mnoho jiných s podnikáním v tomto oboru začátkem devadesátých let, jako víceméně rodinná firma. Začali jsme doma, v Šenově u Ostravy, u bývalého drážního domku.

 

První léta podnikání tvořila hlavně rutinní práce, zasklívání okenních tabulí, vykopnutých jak už to v mnoha případech bývá, míčem sousedova kluka, nebo podobnýmí případy. S postupem času se ale změnila poptávka a tudíž se muselo úplně změnit naše portfolio toho, co jsme schopni našemu zákazníku nabídnout.

 

S přibývajícím časem přicházeli zákazníci poptávající stále nové a nové věci, a tak jsme začali lepit akvária, terária, provádět kalení skla, gravírování, zasklívání lodžií, atp. Prostě jsme museli jít s dobou a začít dělat i speciální zakázkové výroby, které jen tak někdo nedělá.

 

My dnes nejsme překvapeni z roztodivných přání zákazníků, zákazníci jsou nakopak příjemně překvapeni, že jsme schopni a ochotni jejich přání vyplnit.

CO NABÍZÍME

Nabízíme široký sortiment standartních i speciálních služeb a výrobků ze skla pro různá použití a i pro ty nejnáročnější zákazníky, trvající na té nejvyšší kvalitě.

 

Naše nabídka obsahuje například: řezání skel na míru (jednoduchých skel, zrcadel a drátoskel), broušení, leštění a fazetování hran s možným následným kalením, pískování, vrtání otvorů, dále vyrábíme akvária a terária, zrcadlové stěny, vyrábíme a montujeme izolační dvojskla a trojskla i s atestem, výroba skleněného nábytku včetně kovových a dřevěných prvků, ohýbání, rámování a paspartování.